AQUAYER Udo Jermolajev MICRO+

3.208.75

AQUAYER Udo Jermolajev MICRO+ – igapäevane väetis akvaariumitaimedele. Sisaldab taimede küllastunud värvuse saavutamiseks vajalikke mikroelemente.
Väetise AQUAYER Udo Jermolajev MICRO+ valemis on võtmekomponendiks Sergei Jermolajevi poolt optimeeritud kelaatide segu. Akvaariumitaimede jaoks kelaatide optimaalse segu valmistamiseks on vajalik erinevate kelaativate ligandite tasakaalustatud kogus. Kelaativaid ligandeid ei tohi olla vähe, sest vastasel juhul settivad raud ja mõned mikroelemendid enne taimedeni jõudmist. Kelaativaid ligandeid ei tohi olla ka palju, sest vastasel juhul võivad nad halvendada taimede jaoks toitainete kättesaadavust. Udo Jermolajev MICROs+ kasutatakse selliste kelaativate ligandite, näiteks glükonaadi ja DTPA segu. Raua glükonaat on pH-väärtuse laias vahemikus piisavalt stabiilne ega akumuleeru samal ajal akvaariumivees, sest taimed ja bakterid tarbivad selle kiiresti ära. Samas on DTPA kelaatide ja raua ning mõnede mikroelementide funktsioon säilitada raua ja mikroelementide pidevat kontsentratsiooni vees minimaalsel tasemel nii, et need oleksid igal ajal taimedele kättesaadavad.

Väetist on soovitatav akvaariumile lisada iga päev või igal teisel päeval enne akvaariumis valguse sisselülitamist. Igapäevase lisamise korral kasutage 1 ml väetist 70 liitri akvaariumivee kohta ja igal teisel päeval lisamise korral 2 ml 70 liitri akvaariumivee kohta. Kui akvaariumisse lisatakse täiendavalt СО2, tuleb doosi suurendada.

Content
Potassium (К) 6.930 g/L
Iron (Fe) 1.200 g/L
Magnesium (Mg) 0.800 g/L
Manganese (Mn) 0.400 g/L
Boron (В) 0.072 g/L
Molybdenum (Мо) 0.030 g/L
Copper (Cu) 0.045 g/L
Zinc (Zn) 0.015 g/L
Cobalt (Со) 0.007 g/L
Anions: gluconate, DTPA, sulphate, chloride etc.

Säilitamise tähtaeg ja tingimused:
3 aastat pärast pakendil näidatud väljalaskekuupäeva temperatuuril mitte üle 30 °С

Seotud tooted