Escapure

Filtreeri
Reset

SUUREPÄRASED DELIKATESSID KOERTELE JA KASSIDELE
BAIERI TRADITSIOON
Koera- või kassiomanikud teavad, et kui loomade toidunõud on täidetud või maiustused ootavad, peegelduvad nende liigutustes teatud pilk ja ootusärevus, nagu suured silmad ja kikkis kõrvad. Need on meie neljajalgsete sõprade jaoks väga erilised hetked. Meist endist sõltub, kui palju toovad need hetked kasu meie lemmikloomade tervisele ja heaolule.
Alates 2010. aastast on olnud meie ülesanne pakkuda koertele ja kassidele parimat võimalikku toitu. Ja selle eesmärgi saavutame me toiduga, mis on lähedalt seotud lemmikute loomupärase toitumiskäitumisega: keskmisest kõrgem kvaliteet, puhas liha – see oli ja on ka täna meie mõõdupuu. Puhas liha – selle eest seisab ESCAPURE: nii nimetatakse meie tehast, mis asub Chiemsee järve ääres, kus me toodame toitu koertele ja kassidele ning see toit on just oma nime vääriline. Kõik meie valikus olevad toidud, maiustused ja närimistooted sisaldavad nii palju liha kui võimalik. Täiustatud valitud koostisosadega, on need valmistatud armastusega ja kasutades keerukat tehnoloogiat, ning vastavad täielikult Baieri köögi standarditele.
Meie pöögipuu suitsuga maitsestatud maiustused ja närimistooted esindavad samuti pisut Baieri traditsioone.
Suure valiku hobuselihast valmistatud toodetega, mis sobivad eelkõige tundlikele koertele, lahendasime meie jaoks südamelähedase ülesande, andes toidutalumatusega koertele uue elukvaliteedi. Nüüd on ESCAPURE üks esimesi kohti, kus inimesed otsivad toitu oma tundlikele ja asjatundlikele neljajalgsetele sõpradele.
Lubame, et kõik ESCAPURE’i tooted maitsevad ja lõhnavad suurepäraselt ning on kergesti seeditavad ja tervislikud.

Tulemusi pole.