OASE ORGANIX Veggie granulate

3.4511.95

Organix Veggie granulate
150 ml. / 80 gr.
250 ml. / 100 gr.
550 ml. / 250 gr.
Organix Veggie on toitainerikas graanuli vormis põhitoit, mis on tänu suurele pruunvetika (merevetika) sisaldusele iseäranis sobiv peamiselt taimtoidulistele dekoratiivkaladele, kes elavad mage- ja merevees. Toidugraanulid sobivad eriti keskmistest kuni madalamatest vöönditest pärit kaladele, näiteks limnovoorsetele (vetikaid söövatele) Aafrika cichlid’itele, aga ka põhjaelanikele. Elutähtsate rasvade, valkude, aminohapete, vitamiinide ning taimset ja loomset päritolu mikroelementide tasakaalustatud suhe hoiab ära alatoitumise. Tänu sellele on kalad väledad ja terved ning elavad kaua.

OASE Organix pakub teie akvaariumiasukaile erilist ja tippkvaliteediga toitu. Tänu Alaska puhtast ja toitainerikkast veest pärit nauditavale värskele kalale sisaldab see põhitoit kvaliteetseid valke, palju küllastumata rasvhappeid, asendamatuid vitamiine ja rohkesti muud. Seetõttu on Organixi helvestel tähtis roll, et tagada dekoratiivkala tervislik kasv, tugev immuunsüsteem ja sillerdavad värvid.
• MSC-märgisega* kvaliteetne toit dekoratiivkaladele
• Sisaldab 100% värskeid ja looduslikke koostisosi: lõhe, põhjaatlandi süsikas, krevetid, hiidlest, tursk jm.
• Ei sisalda kalajahu ega kala kõrvalsaadusi
• Ideaalne valgu ja rasva suhe

* Looduslik, jälgitav, säästev: sinise kala märgist kasutatakse ainult selliste looduslike kalade ja mereandide suhtes, mis on serditud säästva kalapüügi teaduspõhise standardi MSC Fisheries järgi.

Seotud tooted