Organix Power Flakes

2.954.95

150 ml. / 25 gr.
250 ml. / 40 gr.
550 ml. / 90 gr.
Organix Power Flakes on toitainerikas põhitoit kõigile suure energiavajadusega magevee- ja merekaladele. Tänu optimaalsele valgu-, rasva- ja vitamiinisisaldusele on see suurepärane toit ketaskalale, kalade aretamiseks ja kasvatamiseks ning soovitatav ka Lõuna-Ameerikast pärit tundlikule kääbus-cichlid’ile. Analüüsiga määratud väike tuhasisaldus näitab söödahelveste eriti head seeduvust. Toitainete üldisel tasakaalustatud koostisel on positiivne mõju dekoratiivkalade tervisele, samuti paaritumis- ja kudemiskäitumisele.

Söll Organix pakub teie akvaariumiasukaile erilist ja tippkvaliteediga toitu. Tänu Alaska puhtast ja toitainerikkast veest pärit nauditavale värskele kalale sisaldab see põhitoit kvaliteetseid valke, palju küllastumata rasvhappeid, asendamatuid vitamiine ja rohkesti muud. Seetõttu on Organixi helvestel tähtis roll, et tagada dekoratiivkala tervislik kasv, tugev immuunsüsteem ja sillerdavad värvid.
• MSC-märgisega* kvaliteetne toit dekoratiivkaladele
• Sisaldab 100% värskeid ja looduslikke koostisosi: lõhe, põhjaatlandi süsikas, krevetid, hiidlest, tursk jm.
• Ei sisalda kalajahu ega kala kõrvalsaadusi
• Ideaalne valgu ja rasva suhe

* Looduslik, jälgitav, säästev: sinise kala märgist kasutatakse ainult selliste looduslike kalade ja mereandide suhtes, mis on serditud säästva kalapüügi teaduspõhise standardi MSC Fisheries järgi.

Seotud tooted