Aqua-Art – Macro Red 500 ml.

7.70

Planta Gainer® Pro RED – väetis, mis sisaldab makroelemente selliste kiiresti kasvavate taimede jaoks nagu Rotala, Alternanthera ja Ludwigia. Rikastab vett taimedele vajalike makroelementidega (lämmastiku, fosfori ja kaaliumiga) optimaalsetes kogustes ja proportsioonides. Eriti soovitatav tugeva valgustusega ja rikkaliku CO2-varustusega akvaariumidele.
Annustamine iga päev hommikuti: 1 vajutus iga 40 liitri vee kohta. Vajadusel võib annustamist vastavalt taimede seisundile suurendada või vähendada.

1 laos

Soovitus Akazoolt:Kui akvaariumis on nii kiiresti kui ka aeglaselt kasvavaid taimi, siis võib punast ja rohelist makrokompleksi kombineerida. Kiiresti kasvavate taimede intensiivse kasvu perioodil andke punast väetist, nende maksimaalsete mõõtmete saavutamisel minge aga üle rohelisele väetisele. Rohelist väetist võib kasutada ka pärast taimede pügamist, kui vajadus toitainete järele väheneb, ning punast väetist võib hakata kasutama siis, kui taimedel on tekkinud uued võrsed ja taimed on hakanud jälle intensiivselt kasvama.

Seotud tooted