Easy-Life ProFito

3.3058.36

Easy-Life ProFito on kõik-ühes universaalne taimeväetis, mis sobib kõikidele akvaariumis kasvavatele veetaimedele. ProFito koostis tagab taimede tugeva, terve ja lopsaka kasvamise. Tänu koostisainete optimaalsele suhtele saavad taimed kõik, mis on nende takistamatu, tugeva ja lopsaka kasvu jaoks vajalik.
Soovitused KASUTAMISEKS: Lisada 10 ml toodet 100 l vee kohta 1 kord nädalas.

Vol.: 100 ml., 250 ml., 500 ml., 5000 ml.

Toote kasutegurid
• suure kontsentratsiooniga kõik-ühes universaalne taimeväetis

• üks toode sisaldab kõiki vajalik toitained, nagu raud, kaalium ja mangaan

• tugev, terve ja lopsakas taimede kasv

• soodustab tsütokiniinide teket, mis ergutavad rakkude pooldumist

• lehed muutuvad laiemaks ja värvid on tugevamad

• parandab ja toetab bioloogilist tasakaalu akvaariumis

• ei sisalda nitraate ega fosfaate

• äärmiselt rahakotisõbralik

ProFito ergutab rakkude pooldumist

Eelkõige raua, kaaliumi ja magneesiumi suur sisaldus ProFitos rahuldab taimede vajadust imada neid toitaineid suures koguses. Väetis sisaldab palju mikrotoitained (sh mangaan, boor, koobalt, liitium, molübdeen, vask, tina, nikkel, floor, jood, alumiinium, tsink, seleen ja vanaadium). Need ained ja neile lisatud teatavad haruldased mineraaltoitained annavad taimedele täpselt kõike seda, mida nad vajavad muretuks kasvuks. Taimi ergutatakse tootma tsütokiniiine (taimehormoone), mis soodustavad rakkude pooldumist. Lehed kasvavad palju laiemaks ja nende värv muutub ülikirkaks.

Tänu optimaalsele toitainetega varustamisele, mille eest hoolitseb ProFito, kasvad veetaimed kiiremini ja tugevamaks. Nii imavad taimed kiiremini akvaariumivees olevaid ebasoovitavaid aineid, nagu teatud lämmastiku- ja fosforiühendid. Seega eemaldavad taimed akvaariumiveest lämmastikku, fosforit ja ammooniumi kiiremini. ProFito vähendab veele pandud koormust ja loob akvaariumis parema bioloogilise tasakaalu.

ProFito ei sisalda nitraati ega fosfaati. Toitaineid ProFitos stabiliseerivad mitmesugused kelaatorid mitmel eri viisil. Antioksüdandid ja säilitusained aeglustavad ProFito riknemist, mis tagab pikema kõlblikkusaja. Säilimisaega pikendab ka toote jahedas ja pimedas säilitamine.

Seotud tooted