Easy Life Voogle

6.9522.95

Kalade haigestumise ennetamine antibiootikumide abita
Voogle on uudne toode, mis aitab hoida kalad tervena ja tugevdab nende immuunsüsteemi. Voogle’i kasutamine vähendab antibiootikumide kasutamise vajadust miinimumini. Toode tugevdab kalade loomulikku immuunsüsteemi ja nii on kalad haiguste eest paremini kaitstud.

Vol.: 250 ml., 500 ml., 1000 ml.

Kõikidel kaladel on loomulik immuunsüsteem, mis kaitseb neid haigusetekitajate eest. Transportimine, must vesi või haigusetekitajate suur hulk vees põhjustavad palju stressi. Stress raiskab palju energiat ja avaldab immuunsüsteemile negatiivset mõju. Limaskest, lõpused ja uimed muutuvad eriti vastuvõtlikuks sellistele haigustele nagu valgelaiksus, seennakkus ja muud nakkuse liigid. Iganädalane Voogle’i kasutamine tagab, et kalad on loomulikul viisil optimaalselt kaitstud, ning vähendab suurel määral haigusetekitajatest põhjustatud ohtusid.

• Voogle ei avalda kahjulikku mõju kaladele, garneelidele, molluskitele, taimedele ega biofiltrile.
• Voogle ei avalda mõju vee olulistele näitajatele ega tekita vastureaktsiooni.
• Voogle koosneb suures osas taimeekstraktidest ja toetavatest vitamiinidest ning mineraaltoitainetest.
• Voogle laguneb loomulikul viisil ja seetõttu ei ole pärast toote kasutamist vaja vett vahetada.

Antibiootikumiresistentsus
Antibiootikumide kasutamine loomadel on muutumas üha probleemsemaks. Resistentsete haigusetekitajate arv suureneb kiiresti ja sellest on saamas rahvatervise jaoks tõsine probleem. Samuti on resistentsus muutumas suureks probleemiks akvaristikas. Näiteks on murettekitavalt suurenenud valgelaiksuse (Ichthyophthirius Multifiliis) resistentsete tüvede arv.
Voogle: ohutu alternatiiv, mis ei sisalda antibiootikume
Voogle’i kasutamine aitab ennetada kalade haigestumist ja vältida seega antibiootikumide kasutamist. Voogel aitab kaladel võidelda haigusetekitajatega isegi siis, kui nad on juba haigestunud.

Kasutage Voogle’it magevee- ja mereveeakvaariumides
Akvaristid – täisannus kord nädalas haiguste ennetamiseks. Haiguse (esmaste) sümptomite märkamisel: viiepäevane ravikuur.* Kalade ostmise korral: kahekordne annus nakatumise ennetamiseks.

Transportimine – kahekordne annus (pikaajalise) transpordi ajal.

Karantiin – viiepäevane ravikuur võitluseks igasuguste võimalike haiguste sümptomitega.*

* Voogle’i kasutamine on täiesti ohutu ja vajaduse korral võib korraga vette lisada mitu annust. Samuti võib ravikuuri vajaduse korral probleemideta pikendada.

Seotud tooted