Essential Jaguar

17.5929.90

ESSENTIAL JAGUAR on optimaalne toit igas suuruses ja igat tõugu kassidele. Tänu ainulaadsele retseptile, mis sisaldab 95% kanaliha, lõhet, forelli ja muna, vaimustub ESSIANTIAL FOODSist ka kõige nõudlikum kass.
KOOSTIS
Värskelt valmistatud kontideta kana- ja pardiliha, värske lõhe ja forell, kartul, värsked munad, bataat, herned, värske kanamaks, kanarasv, kanakaste, lutsern, hernekiud, lõheõli, mineraalid, vitamiinid, jõhvikas, assai, mustikas, õun, tomat, apelsin, pirn, porgand, spinat, lillkapsas, saialill, merevetikad, ženšenn, roheline tee, ingver, probiootilised lisandid

Protein 40%, Fat 20%, Minerals 9,0%, Water 7%, Omega6 1,4%, Omega3 1,7%, Calcium 1,7%, Phosphorus 1,5%, Glucosamine 0,09%, Chondroitin 0,07%

Essential Foods
Suurepärase kvaliteediga ainulaadsed loomatoidud.
Esindame õiget eluviisi edendavat juhtivat kaubamärki ning meil on üks ja ainus eesmärk: parandada ja pikendada tänu ideaalsele toiduvalikule ja mitmekesistele koostisosadele koerte ja kasside elu.
Võimaldame inimestel valida oma kõige lähedasematele ja kaitsetumatele pereliikmetele õigesti ja teadlikult kõige kasulikuma ja ohutuma toote.
90% kõigist ESSENTIALSi loomatoitude koostisosadest on kasvatatud, korjatud või hangitud Inglismaal, Šotimaal või Walesis.
Kasutame värsket ja kuivatatud liha, mis on saadud vabapidamisel loomadelt.
Marjad ja ürdid korjatakse käsitsi metsikust puutumata loodusest.
Tootmise ajal toimub kuumtöötlemine kuni 90 kraadini. Nii säilitame kõigi koostisosade kasulikud ained.
Vastab põhimõttele BOF, mis on vere ööpäevase suhkrutaseme stabiilse säilitamise põhimõte. See tagab stabiilse vererõhu ja avaldab soodsat mõju enesetundele ning käitumisele.

Seotud tooted