Ocean Nutrition Betta Starter 12 g.

8.81

Betta Starter
Ülimalt tõhus hõlpsasti seeditav energiarikas toit vastsetele. Siiami tapluskala maimudele mõeldud toitev ja terviklik sööt, mis soodustab kiiret kasvu, optimaalset arengut ja vastupanuvõimet haigustele. Maimudele ülimalt atraktiivsed suure valgusisaldusega hõljuvad raasukesed sobivad kasutamiseks alates kolmandast elupäevast kuni esimese elukuu lõpuni. Pärast seda soovitame edasise kasvu soodustamiseks kasutada Betta PRO segu.
Lõpuks ometi on Siiami tapluskalade söötmine lihtne. See põhjalikult testitud kalasööt on lihtne lahendus maimude toitmiseks. Betta Starteri ja Betta PRO-ga kasvatatud maimude puhul on täheldatud, et nende ellujäämise määr on parem ja neist kasvavad suuremad kalad kui teiste toidusegude korral. Teie Siiami tapluskalad kasvavad suuremaks ilma rasvumata.
Toitke vastavalt maimude vanusele ja akvaariumi asustustihedusele kaks korda päevas alates kolmandast elupäevast kuni esimese elukuu lõpuni. Üks lusikatäis sisaldab piisavalt toitu umbes 300 maimule kolmandal elupäeval.

9 laos

Seotud tooted