Pro-Kolin Advanced Kassidele 15 ml.

11.90

 Täiendsööt kassidele. Kanamaitseline pasta, mis sisaldab kasulikke mikroorganisme ja erinevaid prebiootikumide allikaid.

Pro-Kolin Advanced sisaldab kasulikke mikroorganisme, mitmeid prebiootilisi allikaid, optimaalsel tasemel kahest allikast pärinevat sideainet ja rahustavaid kiude, mis toetavad seedetrakti tööd.

Koostis:

sojaõli, teelehe seemnekestad (psüllium), pektiin, Preplex® prebiootikum (fruktooligosahhariid), beetaglükaanid, dekstroos. Lisatud söödalisandid (1 kg kohta): Protexin probiootikum Enterococcus faecium (DSM 10663/NCIMB 10415) 4b1707 2×1011 CFU. Tehnoloogilised lisandid: bentoniit-montmorilloniit 160000 mg/kg, Preplex® prebiootikum- akaatsia (kummiaraabik), kaoliin. Toitelised lisandid: tauriin 3a370. Sensoorsed lisandid: kunstlike maitseainete segu 1000 mg/kg. Analüütiline koostis: toorproteiin 1,6%, toorkiud 0,4%, toorõlid ja -rasvad 45,7%, toortuhk 20,4%, vesinikkloriidis lahustumatu tuhk 16,1%.

Kasutamine:

manustatakse suukaudselt. Kasutada nii kaua, kui vaja või siis vastavalt loomaarsti soovitustele. Loomad kehakaaluga <5 kg 2 ml, >5 kg 3 ml kaks korda päevas.

Olenevalt sümptomite raskusastmest võib anda ka 3 korda päevas.

Mis vahe on Pro-Kolin+ ja Pro-Kolin Advanced vahel?

Pro-Kolin Advanced sisaldab samu kvaliteetseid koostisosi kui originaal Pro-Kolin, kuid sisaldab ka mõningaid täiendavaid koostisosi, mis täiendavad seedetrakti tööd. Need lisakomponendid hõlmavad teist savi, montmorilloniiti, psülliumi kujul olevaid kiudaineid ja ka beeta-glükaane. Lisaks sellele on Pro-Kolin Advanced nüüd saadaval koertele ja kassidele mõeldud eraldi toodetena, millel on erinevad maitseained, et meeldida kõige nõudlikumatele koertele ja kassidele.

Seotud tooted