Pro-Kolin Advanced Koertele

11.9019.90

Täiendsööt koertele. Maksamaitseline pasta, mis sisaldab kasulikke mikroorganisme ja erinevaid prebiootikumide allikaid. Koostises on ka kahte tüüpi siduvat ainet ning kiudaineid, et toetada seedetrakti funktsiooni.

Koostis: rafineeritud sojaõli, teelehe seemnekestad, pektiin, Preplex® prebiootikum (fruktooligosahhariid), beetaglükaanid, dekstroos.
Lisatud söödalisandid (1 kg kohta): Protexin probiootikum Enterococcus faecium (DSM 10663/NCIMB 10415) 4b1707 2×10¹¹ CFU; 2×10^8 CFU/g.
Tehnoloogilised lisandid: bentoniit-montmorilloniit: 170 000 mg, akaatsia – kummiaraabik (Preplex® prebiootikum), kaoliin.
Sensoorsed lisandid: maitseainete segu (maks, sünteetilised) 820 mg.
Analüütiline koostis: toorproteiin 1,0%, toorkiud 0,9%, toorõlid ja -rasvad 44,0%, toortuhk 21,0%, vesinikkloriidis lahustumatu tuhk 16,0%.

Kasutamine: manustatakse suukaudselt. Kasutada nii kaua, kui vaja või siis vastavalt loomaarsti soovitustele. Loomad kehakaaluga 25-35 kg 6 ml, 35-45 kg 8 ml ja >45 kg 10 ml kaks korda päevas. Olenevalt sümptomite raskusastmest võib anda ka 3 korda päevas. Samaaegset suukaudset makroliidide manustamist tuleks vältida.


Mis vahe on Pro-Kolin+ ja Pro-Kolin Advanced vahel?
Pro-Kolin Advanced sisaldab samu kvaliteetseid koostisosi kui originaal Pro-Kolin, kuid sisaldab ka mõningaid täiendavaid koostisosi, mis täiendavad seedetrakti tööd. Need lisakomponendid hõlmavad teist savi, montmorilloniiti, psülliumi kujul olevaid kiudaineid ja ka beeta-glükaane. Lisaks sellele on Pro-Kolin Advanced nüüd saadaval koertele ja kassidele mõeldud eraldi toodetena, millel on erinevad maitseained, et meeldida kõige nõudlikumatele koertele ja kassidele.

Seotud tooted