PRODIBIO Starter Box Shrimp

34.90

Prodibio Starter Box Shrimp – komplekt nanoakvaariumidele.
Sisaldab järgmist:
1. Prodibio AquaShrimp Powder
Komplektis on pakk põhjatäidist 20-liitrisele akvaariumile.
40- ja 60-liitristele akvaariumidele saab lisaks eraldi osta ühe või kaks pakki põhjatäidist.
2. Bacter Kit Soil – suure kontsentratsiooniga komplekt, mis sisaldab baktereid ja ühendab endas kaks toodet:
Bacter Soil: sisaldab mitut tüüpi elusbakterite tüvesid, mis soodustavad põhjatäidise koloniseerimist uues mageveeakvaariumis.
Nutri Soil: toitained, mis on vajalikud kasuliku bakterimassi õigeks arenguks pinnases.
• Sobib 5–60-liitristele mageveeakvaariumidele.
• Sisaldab elusbaktereid.
• Hoolikalt valitud bakterid Bacter Kit Soil on akvaariumi pinnase bioloogilise filtreerimise põhikomponent. Sobib kõigile poorsetele põhjatäidistele.
3. Chloral Reset Nano (4 ampulli) – kraanivee konditsioneer. Valmistab kraanivee ette ja muudab seda, optimeerides selle näitajaid enne kasutamist akvaariumis.
4. Start Up Nano (2 ampulli) – kahest komponendist koosnev komplekt. Kasutatakse mage- ja soolase vee akvaariumi kiireks ja ohutuks käivitamiseks, paneb kiiresti tööle akvaariumi lämmastikuringluse.
5. BioClean Fresh Nano (4 ampulli)
BioDigest (elus puhastajabakterid) ja BioTrace (mikroelemendid bakteritele).
BioDigest – looduslik kontsentreeritud segu, mis sisaldab looduslike elusate nitrifitseerivate ja denitrifitseerivate bakterite tüvesid. Need bakterid on ainulaadne bioloogiline filter, kusjuures üks bakteriliik jätkab teise alustatud tööd. Kiirema, kuid lühema eluringiga bakterid muudavad mürkained (ammoniaagi ja nitritid) vähem mürgisteks aineteks. Seejärel muudavad aeglasema ainevahetuse, kuid pikema eluringiga bakterid nitraadid taas lämmastikuks ja heterotroofsed bakterid utiliseerivad mudakihti, vähendades fosfaadisisaldust vees ja pidurdades vetikate kasvu. Üks BioDigesti standardampull sisaldab 50 miljardit spetsiaalselt valitud bakteritüve eri liikidest, mis toimivad koos, tagades sel moel akvaariumi puhtuse, vähendades nitriti, nitraatide ja fosfaatide sisaldust ning haiguste teket ja takistades vetikate paljunemist, kuna need bakterid konkureerivad vetikatega toidu pärast.
Lämmastikuga täidetud ja hapniku juurdepääsuta klaasampulli suletud bakterid jäävad samasse olekusse nagu tootmisel. Need ei hapne ega lagune ja nende säilivusaeg ei ole piiratud. Kuni ampull on kinni ja hapnik ei pääse sisse, ei saa toode kahjustada. Toatemperatuuril säilivad Prodibio tooted piiramatu aja jooksul.
Lämmastikus ampulli suletud bakterid on anabioosis. See tähendab, et nad on elus, neil pole tarvis toitu ja nad ei konkureeri omavahel, mis võimaldab pakendada ampulli eri liiki baktereid. Anabioosis võivad bakterid viibida lõputult, ilma et saaksid kahjustada. Kasutades BioDigesti, kasutate garanteeritult elusbakterite kultuuri.

Laost otsas

Kuidas komplekti kasutada?
Kallake akvaariumi 1 cm jagu toatemperatuuril vett.
Segage mõlemad Bacter Kit Soili ampullid vette.
Seejärel lisage põhjatäidis (mis imab bakteritega vee endasse).
Paigaldage kaunistused. Täitke akvaarium veega ja istutage taimed.
Töödelge vett Chloral Reset Nanoga. Nelja tunni pärast lisage Start Up Nano ampullide sisu.
Mõned esimesed krevetid või paar tigu või 1–2 väikest kala võib lasta akvaariumisse 24 tunni pärast.
Ülejäänud lisage vähehaaval iga 7 päeva järel, asustades akvaariumi 2–3 nädala jooksul ja toetades seda BioClean Fresh Nano iganädalase lisamisega.
Jälgige vee näitajaid (ammoniaak ja nitrit). Tagage akvaariumi asustamise ajal hea aereerimine. Vajaduse korral parandage vee kvaliteeti (osaline vee vahetamine, bakteripreparaatide lisamine).

Seotud tooted