The Beginning Essential Foods

19.9589.00

ESSENTIAL THE BEGINNING
on meie spetsiaalne täissööt kutsikatele ja juunioridele, kes täiskasvanuna kaaluvad kuni 15 kg. Nagu meilt võib ja peaksite alati eeldama, kasutatakse ainult parima kvaliteediga koostisosi. Käitumist optimeeriv toit (BOF) on toidu väljatöötamise põhimõte, mis sobib teie koera loomuliku toiduga. Oleme just selle saavutanud. Meie toit tagab teie koera suhkrutaseme stabiilsuse. Selle värske värske liha sisaldus stimuleerib instinkte ja meie madal ettevalmistustemperatuur tähendab, et teie koer saab parimad toiteväärtused. Marjad, seemned ja ürdid jäljendavad röövloomade mao sisu ning selle suurus ja konsistents tagavad, et sööki näritakse enne allaneelamist.

Koostis: Värske kana ja part, kuivatatud kana ja part, bataat, kanarasv, herned, värske lõhe ja forell, värske terve muna, linaseemned, kartul, maksatooted, lutsern, idud, vitamiinid, mineraalid, MOS, FOS, glükoosamiin *, kondroitiin *, MSM * (* kõik looduslikest allikatest), jõhvikas, akai, mustikas, mooruspuu, õun, tomat, apelsin, pirn, porgand, spinat, lillkapsas, merevetikad, saialill, ženšenn, roheline tee, ingver. ETTEVALMISTUSE TEMPERATUUR 90 kraadi (° C).

Värske ja kuivatatud kana, part, lõhe, forell, muna 70,0% sellest värske (% kogu retseptist) 35,0% köögivili, seemned, ürdid, marjad, puuviljad, vitamiinid, mineraalid 30,0% valku 34 , 0% rasv 22,0% mineraalid 8,0% vesi 8,5% Omega6 3,6% Omega3 1,7% kaltsium 1,6% fosfor 1,3% glükoosamiin 0,09% kondroitiin 0,07%
Essential Foods
Suurepärase kvaliteediga ainulaadsed loomatoidud.
Esindame õiget eluviisi edendavat juhtivat kaubamärki ning meil on üks ja ainus eesmärk: parandada ja pikendada tänu ideaalsele toiduvalikule ja mitmekesistele koostisosadele koerte ja kasside elu.
Võimaldame inimestel valida oma kõige lähedasematele ja kaitsetumatele pereliikmetele õigesti ja teadlikult kõige kasulikuma ja ohutuma toote.
90% kõigist ESSENTIALSi loomatoitude koostisosadest on kasvatatud, korjatud või hangitud Inglismaal, Šotimaal või Walesis.
Kasutame värsket ja kuivatatud liha, mis on saadud vabapidamisel loomadelt.
Marjad ja ürdid korjatakse käsitsi metsikust puutumata loodusest.
Tootmise ajal toimub kuumtöötlemine kuni 90 kraadini. Nii säilitame kõigi koostisosade kasulikud ained.
Vastab põhimõttele BOF, mis on vere ööpäevase suhkrutaseme stabiilse säilitamise põhimõte. See tagab stabiilse vererõhu ja avaldab soodsat mõju enesetundele ning käitumisele.

Seotud tooted

AN HFC Puppy

1.393.09

Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Kampaania

OASY Adult Duck

14.9044.90

Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page