HARI Tropican Lifetime Formula 2 mm

9.3688.90

TASAKAALUSTATUD TOITAINESISALDUSEGA KVALITEETNE PAPAGOISÖÖT
Tropican Lifetime Formula tagab õige päevase toitainekoguse lennuvõimestunud noorlinnule ja täiskasvanud papagoile, et tagada tema tervislik eluviis.
Tropican Lifetime on segateraviljasisalduse tõttu loomulikult kollane; oranžid ja rohelised graanulid saavad värvi taimset päritolu allikatest – oranžid graanulid tomatist ja rohelised graanulid lutsernikontsentraadist.
2 mm graanulid: NÜMFKAKADUUD • LEMBELINNUD • ARATINGAD • MUNKPAPAGOID
Koostis: teravilja 53% (mais, nisu, pruun riis ja odratang), taimset päritolu derivaadid, taimsete valkude ekstraktid, seemned (linaseemneid 1%), mineraalained, pähklid (maapähkleid 3,8%), õlid, rasvad, pärmid ja vetikad.
Lisaaineid kg kohta: toitainelised lisandid: A-vitamiin (3a672a), 8250 RÜ, D3-vitamiin (3a671), 660 RÜ, E-vitamiin (α-tokoferool) (3a700), 550 RÜ, jood (E2), 1,1 mg, vask (E4), 13,2 mg, mangaan (E5), 138,6 mg, tsink (E6), 176 mg, seleen (E8), 4,4 μg.
Puuviljalõhn on saadud looduslike puuviljaõlidega (banaani- ja apelsiniõli), mida on pihustatud toidupalakestele koos taimsete antioksüdantide ja tokoferoolidega (E-vitamiiniga) vahetult enne pakendamist. Erinevalt kunstlikest lõhna- ja maitseainetest haihtub looduslik puuviljalõhn mõne aja jooksul pärast toote avamist.
Maksimaalse värskuse tagamiseks hoida avatud sööta jahedas ja kuivas kohas. Turvaline ja tõhus CO2-töötlus ja õhu sissepääsu tõkestav kott ei lase putukatel sööta pääseda ja tagavad sööda värskuse. Toodetud tehases, kus pakendatakse pähkleid sisaldavaid tooteid.

Tropicani papagoisööt on ekstrudeeritud sööt, mille toitainesisaldus on suurem ja mis on paremini seeditav kui teised turul müüdavad tooted. See maitseb suurepäraselt ning tagab linnu ilusama sulestiku, normis kehakaalu, väiksema toidutarbimise, ainevahetuse käigus parema vee eritamise ning seega väiksemas koguses joogivee tarbimise ja uriini tekke ning vähem ebameeldiva lõhnaga väljaheite.
Tropican Premiumi söötade koostis on teaduslikult välja töötatud tasakaalustatud täissöödana kõikidele lemmikloomana peetavatele papagoidele kogu nende eluea jooksul alates munast koorumisest tegusa täiskasvanuea ja küpse vanaduseni. Ükskõik kas toitu tarbitakse püree, ekstrudeeritud graanulite, pulgakeste või küpsiste kujul, toidulisandeid selle kõrvale vaja ei ole. Iga sööda koostisest leiab teravilja, seemnete, pähklite, köögi- ja puuviljade, vitamiinide ja mineraalainete toitva segu, mis maitseb hästi ja on toiteväärtuslik. Tropicani söödas kasutatakse ainult viimasest saagikoristusest saadud värsket tera- ja kaunvilja.
Enne linnule sobiva sööda valimist võtke arvesse tema iga, liigi keskmist kasvu, looduslikke toidueelistusi, eluviisi ja kulutatavat energiahulka.
Guaranteed Analysis
Crude protein (min.) 13%
Crude fat (min.) 7%
Crude fiber (max.) 3.5%
Moisture (max.) 11%
Calcium (min.) 0.8%
Phosphorus (min.) 0.6%
Iron (max.) 75 mg/kg
Vitamin A (min.) 5,000 IU/kg
Vitamin D3 (min.) 500 IU/kg
Vitamin E (min.) 200 IU/kg
Beta-Carotene (min.) 1.8 mg/kg
Omega-3 Fatty Acids (min.) 0.03%
Omega-6 Fatty Acids (min.) 0.25%
Analytical constituents:
Protein 13%
Fat content 7%
Fibre 3.5%
Inorganic matter 5%
Vitamin A 5,000 IU/kg
Vitamin D3 500 IU/kg
Vitamin E 200 IU/kg
Beta-Carotene 1.8 mg/kg
Omega-3 Fatty Acids 0.03%
Omega-6 Fatty Acids 0.25%

Seotud tooted