Tropican Hand-Feeding Formula

8.7052.33

KVALITEETNE PAPAGOISÖÖT OPTIMAALSE KASVU TAGAMISEKS
Tropican Hand-Feeding Formula pakub igapäevast vajalikku toitainekogust papagoitibule ja sulgivale noorlinnule ehk papagoi elutsüklis olulise tähtsusega ajal. Maitsev koostis teeb lihtsamaks ülemineku järgmisele Tropicani söödale.
Kellele on sööt Hand-Feeding Formula kasulik?
Hand-Feeding Formula sobib papagoitibule ja sulgivale noorlinnule. Kuivalt võib seda anda toidulisandina looridele, vintlastele, kanaarilindudele ja teistele väikelindudele. Vaadake allpool toodud pildigaleriist täpsemalt, millist kasu toob lemmiklinnu toitmine Tropican Hand-Feeding Formulaga.
Söötmisjuhised
VIDEO
Soovitame lindu sööta toitesüstlaga, kui olete kindel, et oskate seda õigesti kasutada. Kasutage iga pesakonna jaoks eraldi süstalt. Kui te ei ole kogenud süstlaga toitja, võite kasutada külgedelt painutatud lusikat.
• Pange süstlaots ühe käega õrnalt noka vasakule küljele. Toetage tibu pead kuklast teise käe peopesaga ja avaldage sõrmedega kerget survet nokapoolte ühenduskohale, sest nii ei saa tibu viga, kui ta toitumisinstinktile reageerib.
• Kui lind näitab valmisolekut söömiseks (tema pea hakkab võnkuma), alustage toitmist. Selleks suunake söödajuga suu parempoolsesse tagaossa. Jälgige hoolikalt tibu reaktsiooni ja hingamist, et ta toitu hingetorusse ei tõmbaks. Ärge pugu toitu liiga täis söötke.
• Hoidke käepärast päevase kaalumise ja sissesöödetud toidu koguse tabel, et võrrelda seda tervete kasvunäitajatega. Söötmiskordade vahel laske pugul täielikult tühjeneda.
• Sööta võib aegamisi nokka tilgutada ka painutatud teelusikaga. Me ei soovita kasutada metallist söötmistoru, sest see võib pugu ja söögitoru katki torgata ning sööt võib seedekulglast välja lekkida.
Kuivalt võib sööta toidulisandina anda looridele, vintlastele, kanaarilindudele ja teistele väikelindudele.
• Loorid: andke sööta pulbrina eraldi kausiga. Teise kaussi võite panna hakitud puuvilja koos Prime’i sööda ja pulbersööda seguga, aga veenduge, et kõigepealt sööksid linnud pulbrit. Sööda sisse võib segada kuni 10% ulatuses suhkrut, et loorid seda parema meelega sööma hakkaksid, aga kui linnud on juba toiduga harjunud, ärge enam suhkrut lisage. Lihtsuhkruid sisaldavat vedelsööta saavad loorid nakatuvad kergesti bakteriaalsetesse maoinfektsioonidesse, seetõttu on lihtsam toita neid ainult pulbriga, nagu Tropican Hand-Feeding Formula, mis tagab lindude hea tervise.
• Vintlased, kanaarilinnud ja teised väikelinnuliigid: eraldi kausis pulbrina stressi-, sulgimis- ja paaritumisperioodil.
Säilitamisjuhised
• Maksimaalse värskuse tagamiseks hoida avatud sööta jahedas ja kuivas kohas. Turvaline ja tõhus CO2-töötlus ja õhu sissepääsu tõkestav kott ei lase putukatel sööta pääseda ja tagavad sööda värskuse. Toodetud tehases, kus pakendatakse pähkleid sisaldavaid tooteid.

 

Baby Age (days) Hot Water to Dry Formula Ratio Baby Brooder Guideline Temperature
0-2 90% / 10% 35.5°C – 36.5°C 96°F – 98°F
3-7 85% / 15% 33.5°C – 34.5°C 92°F – 94°F
7-21 80% / 20% 30.0°C – 32.5°C 86°F – 90°F
21+ 75% / 25% 27.0°C – 30.5°C 80°F – 86°F

Ingredients

Corn, soybean meal, corn gluten meal, wheat, brown rice, dehulled sunflower seeds, dehulled peanuts, sugar, canola oil (preserved with mixed tocopherols), dicalcium phosphate, lecithin, calcium carbonate, yeast culture, flaxseed, dried beet pulp, dried kelp, oat groats, L-lysine, choline chloride, DL-methionine, biotin, vitamin E supplement, niacin, calcium L-ascorbyl-2-monophosphate (source of vitamin C), zinc oxide, manganous oxide, d-calcium pantothenate, vitamin B12 supplement, rosemary extract, beta-carotene, riboflavin, copper sulfate, pyridoxine hydrochloride, thiamine mononitrate, inositol, folic acid, vitamin A supplement, calcium iodate, sodium selenite, vitamin D3 supplement.

Guaranteed Analysis

Crude protein (min.) 22.0%
Crude fat (min.) 11.0%
Crude fiber (max.) 3.5%
Moisture (max.) 9%
Calcium (min.) 1%
Phosphorus (min.) 0.8%
Iron (max.) 85 mg/kg
Vitamin A (min.) 5,500 IU/kg
Vitamin D3 (min.) 550 IU/kg
Vitamin E (min.) 220 IU/kg
Beta-Carotene (min.) 0.45 mg/kg
Omega-3 Fatty Acids (min.) 0.03%
Omega-6 Fatty Acids (min.) 0.25%

 

Seotud tooted