Highland Living Essential Foods 2,5 Kg.

25.90

ESSENTIAL HIGHLAND LIVING
Ilma teraviljata täisväärtuslik ja ainulaadne toit. Valmistatakse paljudest maitsvatest kohalikest ja piirkondlikest koostisosadest, näiteks norfolki must kalkun, aberdiini-anguse veis, tuvi, põldpüü ja Šoti lõhe. Ette nähtud normaalse aktiivsustaseme korral.

KOOSTIS
Värske kalkuniliha, bataat, dehüdreeritud kalkuniliha, värske lõhe, kikerhernes, hernes, värske aberdiini-anguse veis, linaseemned, ulukiliha (tuvi, põldpüü, part), lõheõli, värske muna, kalkunimaks, idandatud lutsern, vitamiinid, mineraalid, mannaani oligosahhariidid, fruktooligosahhariidid, glükosamiin, kondroitiin, jõhvikas, assai, mustikas, mooruspuu, õun, tomat, apelsin, pirn, porgand, spinat, lillkapsas, vetikad, saialill, ženšenn, roheline tee, ingver.

3 laos

Dog (Kg.) = Gr. / Day
2kg=45g, 5kg=80g, 10kg=140g, 15kg=180g, 20kg=225g, 25kg=270g, 30kg=310g, 40kg=390g, 50kg=465g, 60kg=530g, 70kg=600g, 80kg=660g

Essential Foods
Suurepärase kvaliteediga ainulaadsed loomatoidud.
Esindame õiget eluviisi edendavat juhtivat kaubamärki ning meil on üks ja ainus eesmärk: parandada ja pikendada tänu ideaalsele toiduvalikule ja mitmekesistele koostisosadele koerte ja kasside elu.
Võimaldame inimestel valida oma kõige lähedasematele ja kaitsetumatele pereliikmetele õigesti ja teadlikult kõige kasulikuma ja ohutuma toote.
90% kõigist ESSENTIALSi loomatoitude koostisosadest on kasvatatud, korjatud või hangitud Inglismaal, Šotimaal või Walesis.
Kasutame värsket ja kuivatatud liha, mis on saadud vabapidamisel loomadelt.
Marjad ja ürdid korjatakse käsitsi metsikust puutumata loodusest.
Tootmise ajal toimub kuumtöötlemine kuni 90 kraadini. Nii säilitame kõigi koostisosade kasulikud ained.
Vastab põhimõttele BOF, mis on vere ööpäevase suhkrutaseme stabiilse säilitamise põhimõte. See tagab stabiilse vererõhu ja avaldab soodsat mõju enesetundele ning käitumisele.

Seotud tooted